fbpx

Euroopa ja Aasia köök ühilduvad Sakura Restos Tallinna kesklinnas

Sakura Resto asub Tallinnas, Pärnu mnt 32 tee ääres. Restorani kokad püüavad ühildada Euroopa ja Aasia köögi erinevaid elemente ja samas kasutada neid kaasaegsetes roogades.

Sakura Restos on suur avatud köök, mis võimaldab kõike köögis toimuvat soovi korral jälgida.

Restoranis on kolm erinevat ruumi roogade nautlemiseks. Esimeses saab suurtest maast laeni akendest linnamelu jälgida, teises on natukene privaatsem ja tahapoole liikudes on suurem ruum, kus võimalus ka privaatsemid üritusi pidada. Lastele on alumisel korrusel olemas ka väike ruum mänguasjadega.

17.-26.veebruaril ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal saab nautlema minna 3-käigulist erimenüüd vaid 27.2 eur eest, mis sisaldab:
Nigiri valik – 2 tk Põletatud lõhe nigiri magusa wasabi kastmega / 2 tk Röstitud angerja nigiri unagi kastmega
Sake – Praetud lõhefilee / ponzu kaste / ürdiõli / avokaadokreem / riis
Brownie – Tume šokolaadi brownie / koorene vaniljekreem

Eelroana pakutavad värsked nigirid on suurepärased, riisi konsistents imeline! Proovisin valida nendest lemmikut, aga ei suutnud otsustada, mõlemad olid oivalised. 

Pearoaks on praetud lõhefilee. Mmm nagu vauuu kui mahlane ja teistsugune valmistusviis. Kindlasti soovitan! 

Kõige selle imelise naudingu lõpetuseks on soe tumeda šokolaadi brownie. Korralikult suur ports ja mõnus magusalaks garanteeritud!

Teenindus oli viisakas ja vastutulelik. Kogu külastusest jäi väga hea mulje. Lõunal pakuvad nad ka päevapraade ja restoranis polnud pea ainsatki vaba lauda ühel hetkel. Tundub, et ka linnarahvas on leidnud selle uue ja mõnusa restorani igapäevaseks külastuseks.

Broneeri enda nauding Sakura Restosse ToiduNautleja Restoranide Nädala ajaks SIIT.