fbpx

Olybet Bar & Grill – mitte lihtsalt spordibaar vaid ka pererestoran

Olybet Bar & Grill asub Tallinnas Vabaduse platsi ääres aadressil Harju tn 6. Mul isiklikult oli väike eelarvamus, et tegemist on ainult õhtuse spordibaariga, kus vaadata jalgpalli ja kohtuvad vaid mehed õlleklaasi ääres 😂. Pidin enda arvamust siiski muutma kuna lõunal sisse astudes olid vabama atmosfääriga restoranis lastega pere ja ka mitu naiste gruppi👌.

Lõunal on Olybet väga populaarne koht, kus iga argipäeva lõunal pakutakse erinevaid päevapraade väga hea hinna eest. Kui soovid kindlalt lõuna pakkumisest osa saada, siis tule enne 12 või täpselt 12, sest need lähevad nagu soojad saiad🤩.

ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 16.-25. veebruaril ootab Olybet Bar & Grill enda juurde 3-käigulist menüüd nautlema vaid 27.5 eur eest:

Eelroog:
Krõbedad argentiina hiidkrevetid – Romesco kaste
Pearoa valikud:
1. Grillitud lõhe – kalamari / juurselleri kreem puravikuga / põletatud sibul / Beurre blanc kaste
2. “New york steak” / Grillitud maheveise steik / Sinepised krõbedad kartulid / Kreemine puraviku-piprakaste
Dessert:
Sidrunikreemi tartlet vaarikate ja isetehtud limoncello jäätisega

EELROAKS on krevetid – mõnusad krõmspuvad ja sellise tummisema paprika mekiga kastmega väga head👌.

PEAROAKS valisin New York steaki – mmm esimene amps on uskumatult hea – kohe üllatavalt hea 😋. Piprane kaste mõnusa lihaga ja sinna kuuluvate sinepiste kartulitega väga põnev.

DESSERDIKS tuleb lauda sidrunikreemi tartlet – meeldivalt hapukas ja pole üldsegi nii magus, täpselt nagu mulle meeldib☺️. Vaarikad oleks nagu vanaema aiast suvel – just nopitud ja magusad😇. 

Kas oled veel mõelnud või lausa kahelnud, kas üldmuljega spordibaaris saab ka kvaliteetset maitsenaudingut või, kas lastega/romantiliselt istuda sobiks? Siis vastus on jah sobib! Lastel või nendega koos on kindlasti põnev mängida erinevaid lauamänge!

Kasuta võimalust ja broneeri laud kuni 25.veebruarini, et saada osa ToiduNautleja eripakkumisest SIIT!