fbpx

Raba ja naudingud Tallinna kesklinna restoranis Charlies Corner

Charlies Corner restoran asub Tallinna kesklinnas Ibis Tallinn Center hotelli esimesel korrusel, aadressil Juhkentali 28.
Restoranis on suurem lastele rohkelt tegevust pakkuv nurgake, aga sobilik kindlasti ka suurematele.

Olen restoranis käinud mitmeid kordi jahedatel ilmadel seega sai kindla peale valitud nende suveterrass mõnusa meloodilise taustamuusikaga.

Suveterrassil istudes võiks arvata, et oled sattunud kuskile rabasse. Mesilased tolmendavad, ürdiaed ja rohkelt rohelust. Täpselt minu tassike teed🥰.

Sooja suvepäeva jahutuseks soovitati isetehtud jääteed rooibos baasil (3.5 eur). Mõnusalt jahutav ja maitsev!

Menüü valikus on mitu burgerit, pitsat, pastat ja salatit ning lõpetuseks kolm magustoitu. 

Salateid olen juba käinud siin söömas, seega järg on ühel burgeritest. Teenindaja soovitusel sai valitud Charlie burger (10 eur) veiseliha pihviga, eriliseks muutis see brioche kukkel. Andis natuke magusat mekki juurde ja väga apetiitse välimusega. Liha mõnusalt pehme ning mahlane. Kui peaks hindama 10 palli süsteemis, siis saaks kena 8 🥳.

Kõrvale sai võetud bataadifriikad (4 eur). Ei ole kohe kindlasti mitte tavalised, sest lisaks ka paneeritud eelnevalt ja seetõttu mõnusalt krõmpsud, magusad ja soolakad. Mmmm neid läheks kindlasti veel sööma 😋.

Magusat ikka lõpetuseks ka!
Sai valitud kihiline maasikakook (6 eur). Wow milline välimus 🤩.

Kui soovid ka imelistest maitsetest osa saada, broneeri enda nauding Charlies Corner restorani vabalaud.ee lehelt.

Lisaks restoranile asub hotelli katusel privaatne saun ja hubane “lebola” sõprade/töökaaslastega kohtumiseks. Imelised panoraamvaated linnale 🤩. Soovides sinna minna tuleb kindlasti ühendust võtta otse hotelliga ja broneerida aeg.