fbpx

Restoran JÄÄ – au ja uhkus Keila linnas

JÄÄ Restoran asub Keila linnas, Jaama 8 aadressil. JÄÄ perenaine ja asutaja on kirglik toidu- ja veiniarmastaja Helina Saarniit, kes kõik need ideed taldrikule toob. Kogu menüü on detailideni läbimõeldud ja vahetub iga 2 kuu tagant. Seega kui täna leidsid enda lemmiku, siis tea, et 2 kuu pärast avastad taas uue lemmiku👌. Road on üle kogu maailma Ladina-Ameerikast Aasiani.
Hästi sõbralik ja soe vastutulelik teenindus. Nagu oleks kodu uksest sisse astunud 😇.

ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 16.-25.veebruaril pakuvad nad nautlemiseks ühte väga erilist menüüd, mida käisin proovimas.

3-käiku 40 eur:
Birria taco (2tk)
Jiaozi (Hiina pelmeenid) ja Sichuan kaste
Bannoffee 2.0

Joogiks valisin alkoholivaba kokteili Shirley Temple (9 eur). Mõnusalt hapukas ja värske.

Kohapeal valmistavad nad isetehtud sooja leiba erinevate seemnetega koos sulavõi ja soolaga – perfektsuse tipp! Tahaks seda veel ja koju kaasa ka osta😇.

EELROAKS on Birria tacod. Veiseliha tacod on mõnusalt hapukad laimimahla uputades 😋 ja koos väikese tšilli mekiga väga huvitav maitseelamus. Esimene käik on päris toitev juba kuna liha oli kahe taco vahel päris korralikult.

PEAROAKS on Hiina pelmeenid sealihaga. Kui tahad väga spicyt, siis saad kõik tükeldatud tšilli ära süüa. Mina võtsin 2tk ja juba huuled, suu kõik õhetas ja lükkasin ülejäänud kõrvale 🌶🥲. Nii saadki ise valida, mis sulle kõige rohkem meeldib. Väga head ja põneva nüansiga maitsed keerlevad suus.

DESSERDIKS tuuakse lauda imeline Bannoffee 2.0. Kausitäis avastusrõõmu🤩. Magusus-soolasus. Üllatust kausis ma ei jagagi, mida kõike seal oli😉. Selle magustoidu peab ikka ise enda ihu ja hingega ära proovima, et oleks ka põnevust😜.

Poleks arvanud, et väikeses Keila linnakeses peidab end uhkes ajaloolises majas nii elamusterohke ja soe restoran. Teenindajad on väga teadlikud ja seletavad kõikidest roogadest nii põhjalikult nagu oleks nad need köögis just ise valmistanud😇.

Tahad midagi erilist, siis 30 minuti kaugusel Tallinnast ootab Sind imeline JÄÄ restoran.

Kasuta võimalust ja külasta neid ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 16.-25.veebruaril eriti hea hinna eest!