fbpx

MEKK Baar Tallinnas üllatab mitmel moel

Mekk Baar asub Tallinna vanalinnas, Suur-Karja 7. ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 18.-27.oktoober pakuvad nad lisaks suurepärasele miljööle ka maitsenaudinguid. 


Nautlemisele tuleb 3-käiguline õhtumenüü 20 eur eest:
Suupisted 
Tursamaksasalat (kanamuna ja murulauguga krõbedate kartulitega) 
Õrnsoola röstilõhe (sidrunijogurt) 
Vürtsikilu tartar (tahmane kartul, hapukoorevaht, krõbe aniisileib) 
Pearoog 
Vürstikas rebitud rohumaaveise esiselg (soolatud peakapsas ja fenkol, maapirnikreem, krõbe lehtkapsas, koriandri -jogurtikaste, krõbe pähklileib) 
Magustoit 
Maapähklikook (laimijogurti vaht, marjakaste)


Mulle meeldis suupistete valikust väga õrnsoolatud lõhe, mis oli mõnusalt naturaalne ja pehme. Kogu suupistete valik on kauni väljapanekuga ja maitselt nagu ehe Eesti – kala sõprade lemmik kindlasti!

Pearoaks pakutav rebitud veiseliha on nii pehme ja mahlane, et seda sooviks osata ka kodus teha:) või tuleb sinna jälle minna seda maitsma. 

Nimest baar võiks eeldada, et tegemist on hämara ja aegunud ruumiga, kus saab ainult alkoholi ja soolapähkleid, aga ei hoopis vastupidi! MEKK Baaris alustatakse esmalt mõnusa joogipoolisega ja seejärel saabuvad maitsvad ja uhked road. 

Desserdiks pakutakse maapähklikooki, mis on mõnusalt külm, rammus ja magus – kõik maitsed mõnusalt balansis.

Toiduvaliku keskpunkt on MEKKseritel ehk külmade suupistete ja roogade valikutel. See annab võimaluse toidu jagamiseks, et kõik saaksid naudingutest osa samaväärselt. 

Lisaks mekseritele, leiab menüüst ka toekamad terve toidukorra salatid, MEKK-i pearoad ja maitsvad desserdid. MEKK-i tuntud kvaliteet ja ehtsus on tagatud ka baaris!

Baaris on ka eraldi asetsev privaatruum – Linnamüüri kamber, mis sobib ideaalselt koosolekute, presentatsioonide, vastuvõttude, lõuna- ja õhtusöökide korraldamiseks.

MEKK Baar üllatas mind oma toekate roogadega. Kõht tühjaks kindlasti ei jää. Lisaks kõhtutäitele on kõik road maitsvad ja nautlemist väärt!

Broneeri laud ToiduNautleja Restoranide Nädala raames SIIT.