fbpx

Pererestoran Merimetsa Resto on avatud!

Kellel on eelarvamus restorani kohta, mis asub kaubanduskeskuses, siis see koht väärib kindlasti külastamist. Merimetsa Selveriga (Paldiski mnt 56, Tallinn) samas majas parempoolses küljes asuv Merimetsa Resto on sobilik niii peredele kui ka romantiliseks õhtusöögiks kahele.

Taustaks mängib rahulik meeleolumuusika. Avaras ja valgusküllases restoranis on olemas ka lastenurk kõige pisematele samal ajal kui vanemad saavad õhtusööki nautida.

ToiduNautleja Restoranide Nädalal osalevad nemad esimest korda 20.-29.mail ja pakuvad kolme maitsvat erimenüüd soodsama hinnaga kui tavapärasel ajal. Nautlemiseks tuuakse:
2-käiguline menüü 15 eur:
“Pathay” salat tiigerkrevettidega
Käsitsi valmistatud seenepasta

3-käiguline menüü 23 eur:
Veiseliha carpaccio
Üleküpsetatud Eesti sealiha BBQ rulaad
Klassikaline creme brulee

3-käiguline menüü 25 eur:
Burrata juustu salat kirsstomatitega
Grillitud lõhe
Šokolaadi fondant

Mind isutas Burrata juustu salat kirsstomatitega. Salatil on väga mõnus kooslus – hapukas ja magus kaste harmoneerub kenasti juustuga.

Pearoaks valisin grillitud lõhe, mis oli nii hea suitsuse maitsega! Küpsetamise eest kokale 5+. Kõrvale pakutakse kohapeal valmistatud päikesekuivatatud tomatite ja seemnetega pehmet ciabattat. 

Magustoiduks tahtsin ära proovida šokolaadi fondanti. Mulle väga meeldis – seest pehme ja pealt veidi krõmps. Mõnusa šokolaadilaksu sai kätte:) ja marjad magusalt värsked nagu äsja vanaema aiast korjatud. 

Kohvitassi alusel meeldis päevamõte: “Ilma kireta pole maailmas suuri asju saavutatud!” Georg Hegel.

Tööpäevadel pakutakse iga päev erinevat lõunamenüüd, mille järgmisena plaani võtan, et lõunapakkumistest ka osa saada.


ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 20.-29.mail saate nende juurde nautlema minna roogasid soodsama hinnaga kui tavapärasel ajal. Tekkis ka huvi neid külastada? Broneeri siin!