fbpx

Regatta – parima mereevaatega restoran Tallinnas

Regatta restoran asub Tallinnas, Pirita Marina Hotell & Spa 5.korrusel, Purje 9 aadressil. Lummava panoraamvaatega restoran pakub ka maitsvaid toiduelamusi. Äärmiselt kaunis vaade merele nii suvel kui talvel tulevatele ja lahkuvatele laevadele.

Laua saab valida vaatega mere poole või siis metsa poole, mina valisin sel korral merevaate. Teenindus on meeldiv ja püüdlik. Taustaks mängib rahulik meeleolu muusika.

Tervituseks pakuti alkoholivaba vaarika margaritat. Kokteili kestab kauaks-kauaks, jood enda arust vähemaks, aga tuleb justkui juurde 😆. Maitsev ja värskendav. Tellid ühe, aga juues jääb mulje, et oled tellinud kaks 😜. 

Eelroogade valikus on mitmeid salateid, suppe ja poke kausse. Pearoa soovituse osas usaldasin teenindaja valikut. Külaliste top roog: vürtsikas nuudli wok, kana ja krevettidega (11 eur). Väga maitsev ja mõnusalt vürtsikas 👍.

Magustoidu soovituse lasin samuti seekord teenindajal teha. Desserdiks sai triffle (3 eur) ehk Regatta resto moodi tiramisu. Biskviit on immutatud ja küpsetatud Vana Tallinna likööriga, mis alkoholi muidugi enam ei sisalda. Selline mõnus kreemikas ja värskete marjadega.

Broneeri enda nauding Regatta restorani vabalaud.ee lehelt.