fbpx

Restoranis Tsaar puhkad kuninglikult

Tallinna kesklinnas, Pärnu mnt 22 asub uhke ja suursugune restoran Tsaar. ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal saate nautlema minna kolme erimenüüd eriti heade hindadega! Kampaania on juba alanud ja kestab kuni 23.veebruarini! Meie proovisime ära nendest kaks ja väike ülevaade roogadest allpool:)
Broneeri enda nauding www.vabalaud.ee/toidunautleja

3-käiguline menüü 1 (10.00 €)
“Borš” klassikaline 
“Vinegret” vene salat heeringa fileega 
“Napoleon”

3-käiguline menüü 2 (20.00 €)
​”Borš” klassikaline 
Kiievi kotlet grillitud mini-köögiviljade ja kartulipüreega 
“Napoleon”

3-käiguline menüü 3 (20.00 €)
Kreemjas vähisupp 
Haugi kotletid 
“Napoleon”

Meie valisime nautlemiseks viimased kaks menüüd. Kõik toidud on kombineeritud tranditsioonilisest vene köögist ja kaasaegest tehnoloogiast. Taustaks mängib romantiline rahulik klaverimuusika. Õhkkond on luksuslik ja romantiline.

Meie teenindaja on väga sõbralik ja lahke naisterahvas, misjärel jääb mulje nagu oleksime juba kauaaegsed tuttavad 🙂 Aitäh külalislahkuse ja selgituste eest!

EELMÄNG

Klassikaline borš: hapukas-magus, natuke suitsuse maitsega.

Kreemjas vähisupp: konsistents pehme ja maitselt magus tomatine, pehmete krevettidega. Väga uhke välimusega!

PEAROA OOTUS

Kiievi kotlet grillitud mini-köögiviljade ja kartulipüreega: kotlet on pealt paneeritud ja sisuks pehme kanafilee, keskelt mõnusa sulavõiga.

Haugi kotletid: kotlet mõnusalt soolane ja pehme, krõmpsuva paneeringuga. Väga maitsva rohelise kastmega – söömise ajal sai nuputatud, mis see küll olla võiks kuniks teenindajalt selgus, et tegemist on bechamel kastmega, mis spinatiga tehtud. Kiitus – väga maitsev kooslus!

MAGUS LÕPETUS

Napoleon: väljapanek kaunis, armsad ümarad koogikesed. Suhteliselt magus meie jaoks. Abiks oleks kõrval mõni hapukam moos või vanilje jäätis.

Tsaaris võite te päeva alustada ka täisväärtusliku hommikusöögiga, pakutakse putru, tsaarilikke kalamarjaga pannkooke ja kuumi pirukaid otse ahjust. Lõunal kostitatakse oma külalisi rammusa borši ja traditsiooniliste pelmeenidega.

Siin te puhkate nagu tsaar! 🙂