fbpx

Telliskivi Loomelinnaku pärl – KÄRBES Kitchen & Bar

KÄRBES Kitchen & Bar asub Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus, Vaba Lava teatrikeskuses, Telliskivi 60a. Restoran on omanäoline söögi- ja joogikultuurinautimise koht, kus kohtuvad omavahel kunst, muusika ja maitsev Põhjala köök.

Meeleolu loob mahe jazz taustamuusika. Reede ja laupäeva õhtuti on ka elav muusika, mil võimalik natuke jalga keerutada🥳.

Suvel on avatud Loomelinnakule ka mõnusalt avar terrass, kust hea ülevaade kogu olust ja melust.

SNÄKI AEG🤩
Eelroogadest soovitas restorani peakokk Allar Satsi ühte külaliste lemmikuimat suupistet – kreveti tempurat (8 eur). Väga kaunis väljapanek ja ideaalne kooslus wakame salatiga. Krevetid mõnusalt pehmed.

PEAROA VALIK
Pearoogadest soovitati sütel grillitud veise marmorfileed (16 eur). Mmmm kartulid oleks nagu kuskil maakodus sütel küpsetatud😋. Liha mõnusalt piprane ja pehme. Kaste ülihea, aga oleks võinud olla natuke paksem, et valades jääks rohkem liha peale mitte ei valguks laiali.

DESSERDINI JÕUDSIN IKKA KA🤩
Nii maitsvate roogade järel peab kindlasti ka mõne magusa ära proovima😋. Kuidas sütel grillitud rabarber (5.5 eur) kõlab😝? Väga põnev, rohke suitsu mekiga rabarber, nii mõnus kaste ja veel lisaks grillitud valge šokolaad. Kõrval veel krõmpsult magus filotaigen. Ma miskipärast eeldasin nime järgi, et tuleb soe rabarber, aga tuli jahedam, mis siiski ei lasknud maitsemeeltel pettuda😋.

Restoran on väga omanäoline kõrgete lagede ja suurte akendega. Interjööri uhkuseks on kindlasti ringbaari keskel asuv paju, mille okstel helklevad käsitsivalmistatud lehed ning õied.

Soovid ka saada erilisi maitseelamusi ja sobivusel reedel/laupäeval osa saada elavast muusikast? Broneeri laud KÄRBES Kitchen&Bari vabalaud.ee lehel või tule argipäeval ja naudi ikka sama mõnusat õhkkonda🤩.