fbpx

Uus restoran Telliskivi tänaval – Resto 13 Lauda külastus

Tallinnas, Telliskivi 1 aadressil asub suhteliselt uus restoran nimega Resto 13 Lauda. Selles asukohas pole varem toidukohta olnud seega ei satu sinna keegi ka ilmselt kogemata vaid kindla teadmisega minnes.

ToiduNautleja Restoranide Nädalal osalevad nemad teist korda ja olid eelmise kampaania ajal TOP 7 kohal külastajate seas. Said palju kiidusõnu ja pakuvad ka sel korral eriti maitsvaid erimenüüsid soodsama hinnaga kui tavapärasel ajal.

Nautlemiseks tuuakse:
2-käiku 13 eur:
Caesari salat krevettidega 
Maja Napoleoni kook

3-käiku 25 eur:
Eelroog:
Paneeritud hiidkrevetid 
Pearoog:
Kaheksajalg Chimichurri kastmega
VÕI
Pardi rinnafilee punaveinikastmega
Dessert
Soe õunakook jäätisega

Taimetoidumenüü 20 eur:
Kreemjas puravikusupp 
Juurviljadega täidetud portobello

Mina proovisin taimetoidust puravikusuppi. Sobilikult maitsestatud ja mõnus seenemaitse igas ampsus. Eriti kiidan toidu kõrvale pakutavat ahjusooja värsket mitmeviljakuklit ja maitsevõid!

Puravikusupp

Restoranis pakutav kaheksajalg on omaette nauding! Lisaks silmailule on ka ideaalselt küpsetatud. Kolm erinevat kastet annavad igale ampsule mõnusa särtsu juurde. Kõik on täpselt paigas, mitte midagi ei muudaks. Kes pole enne seda maitsnud, siis kahe käega soovitan neid külastada! #notsponsored 

Kaheksajalg Chimichurri kastmega

Magusa amps ka – soe õunakook! Taas ei pidanud milleski pettuma. Kõik paigas!

Soe õunakook jäätisega

Restorani miljöö on hubane, aga samas romantiline ja valgusküllane. Mugavad aknalaua pealsed istumiskohad lisavad kohale omanäolisust. 
Olen kogu restoranist väga positiivselt üllatanud. Teenindaja sõbralik ja abivalmis ning meeleolumuusika samuti nauditav. Julgen nüüd pere ka siia sööma tuua! 😋
Sobilik koht ka erapidude korraldamiseks, kuhu esineja kenasti ära mahub. Restoranil on plaanis hakata korraldama lisaks elava muusika õhtuid aegajalt.

ToiduNautleja Restoranide Nädalal 20.-29.mail on võimalik Sinul ka sellest kõigest osa saada! Broneeri kiirelt laud siit!