fbpx

FOOD KIT by Põhjala Catering pakub valmistoidu komplekte koju toomisega!

Hetke olukord kui inimesed peavad kodus olema, siis põhivajadus söömine ei ole kuskile sellega kadunud. Poes nagu ka väga käia ei taha ja jube mugav oleks kui üldse keegi toidu ette ära teeb ja sinu rõõmuks saakski olla ainult söömine:) Aga vot FOOD KIT, Põhjala Catering ongi selle kõik sinu eest ära teinud! Vali sobiv toidupakett ja söögikraam tuuakse sulle koduukse ette. Sinu mureks on järgida täpset retsepti juhendit ja 15 minutiga ongi üks toidukord valmis.

Põhjala Catering pakub Eestis esimesena toidukitte ehk valmistoidu komplekte. Nende peakokk Dmitri Britikovski on kõik need maitsvad toorained ja retseptid kokku pannud. Toidukomplektid sisaldavad endas 5 erineva toidukorra jaoks mõeldud ettevalmistatud koostisosasid koos retseptidega. Raskemad etapid on cateringi kokkade poolt ette ära tehtud, sinul jääb üle road “viimistleda”. Iga nädal tuuakse sinuni uued menüüd!

Kõikide komplektide realiseerimisaeg 72h ehk 3 päeva.

Mina proovisin ära ühe nendest komplektidest ja pean tõdema, et minu algne eelarvamus, et see ei ole huvitav ja toidud pole äkki maitsvad – kadus 🙂 Tohutult mugav ja koguaeg on erinevad road. Arvasin, et ise otsustades, mida kodus süüa on mugavam ja lihtsam kui see, et keegi sulle ette on dikteerinud, mida sa see nädal sööma hakkad, aga vot ei – kukkusin ise selle mugavuse ohvriks ja valmistaks toite veel pikka aega igapäevaselt just nii. Väga palju aega jääb üle, et teha muid enda jaoks olulisi asju.

5 toidukorda olid minul näitena sellised:

  1. Praetud kohafilee, kartuli-kaalika tamp, tartar kaste, soolakurk
  2. Tatrapada kana, köögiviljade ja päikesekuivatatud tomatiga, koorene fenkoli salat õuna, kaalika ja varsselleriga
  3. Veiseliha borš, hapukoor, käsitöö maisiõhik
  4. Pasta a la Bolognese, värske roheline salat pestokastmega
  5. Barbeque siga mustsõstra kastmega, küüslaugu-cayenne maisitõlvik, Koreapärane porgandisalat.

    Kõik toorained tuuakse sulle koju kätte ära nummerdatud, mis millega kokku pannakse ja lisaks kaasas detailne juhend, kuidas lõplikult roog valmis teha.

Praetud kohafilee, kartuli-kaalika tamp, tartar kaste, soolakurk.

15 minutit ja maitsev praad ongi valmis. Ideaalne kooslus kõik kokku!

Tatrapada kana, köögiviljade ja päikesekuivatatud tomatiga, koorene fenkoli salat õuna, kaalika ja varsselleriga.
Pole päris mu tavapärane kooslus tomatine kaste kanaga ja tatar, aga tegelikult maitses väga hea – üllatavalt hästi.

Veiseliha borš, hapukoor, käsitöö maisiõhik. 15 minutiga valmis ja mõnusalt magus vürtsikas.

Pasta a la Bolognese, värske roheline salat pestokastmega. Nendest praadidest teisel kohal parim, mida sööks kindlasti veel!

Barbeque siga mustsõstra kastmega, küüslaugu-cayenne maisitõlvik, Koreapärane porgandisalat. Kõige lemmikum praad kõigist viiest kokku – liha on suitsune ja ülipehme. Ma pole tegelikult sealiha sööja, aga see on üks parimaid sealihasid, mida söönud olen – aitäh!

Kindlasti soovitan ja väga mugav valmistada kõike! 🙂

Telli enda toidukitid SIIT