fbpx

Roheline oaas keset Rotermanni keskust – Oasis restoran

Oasise restoran on Rotermanni keskuses nagu üks omaette maailm🤩. Täis rohelust ja rahu, täielik zen koht 😇. Juba sisse astudes on silmailu rohkem kui küll 🙂 . Iga roog on viimse detailini läbi mõeldud ja taldrikule asetamine juba kunstiteos omaette. 

ToiduNautleja Restoranide Nädala ajal 17.-27.veebruaril tuleb nautlemisele lausa viis erimenüüd super hea hinna eest! 🤩 BRONEERI SIIT!
Lõunamenüü 1 (14.90 €) 
Cleopatra Caesari salat
Šokolaadi trühvlid

Lõunamenüü 2 (17.90 €) 
Oasise sushi kauss CRUMP kanepilihaga
Kook omal valikul. Troopiline toorkook (GV, SV) / Oreo-maasika kook / Soolakaramelli toorkook (GV, SV)

Õhtumenüü 1 (22.50 €) 
Peakoka eriline eelroataldrik (maja vegan juustud, hummused, taimsete snäkkide valik)
Megatormi salat CRUMP kanepilihaga
Kook omal valikul. Troopiline toorkook (GV, SV) / Oreo-maasika kook / Soolakaramelli toorkook (GV, SV)

Õhtumenüü 2 (23.90 €) 
Peakoka eriline eelroataldrik (maja vegan juustud, hummused, taimsete snäkkide valik)
Hot Mama Burger vürtsikas (kukliga või ilma) 
Kook omal valikul. Troopiline toorkook (GV, SV), Oreo-maasika kook, Soolakaramelli toorkook (GV, SV)

Õhtumenüü 3 (26.90 €) 
Spinatipiruka ampsud 
Grillitud baklažaan
Paradiisiaia Pavlova

Mina valisin nautlemiseks suupistetaldriku, milles olid vegan juustud, hummused ja erinevad taimsed snäkid. Mmm lillkapsas meeldis väga – mõnusa marinaadiga ja kõik maitsed olid uudsed ja üllatavad.

Oasise restoranis saab ka mitmeid erinevaid kokteile ja jooke. Väga populaarsed on orgaanilised väejoogi shotid. Mina mekkisin ingveri ja kurkumi shotti. Nädalane vitamiinilaks on vist ühes pitsis 🙂 mõnusalt vürtsikas ja teeb seest soojaks. Väga suur valik on ka toormahlasid ja smuutisid ning erinevaid kokteile. Küsi teenindajalt soovitust ja proovi kindlasti midagi uut!

Õhtumenüüst maitsesin spinatipirukat, grillitud baklažaani ja vürtsikat Hot Mama Burgerit. Spinatipirukas oli sellest valikust mu lemmik – mõnusalt krõmpsuv ja seest pehme. Grillitud baklažaan oli midagi uudset minu jaoks, hoopis teistmoodi valmistusviis ja seda sööks veel. Burgeri pihv oli minu jaoks natuke liiga vürtsikas, aga samas oli kukkel magusama poolsem ja krõpsud seal kõrval sai kõik ära söödud 😋

Erinevate kookide (toorkoogid, gluteeni- ja suhkruvabad) valik, mille vahel valida on päris suur. Magusa jaoks läksime uurima veganpoodi, mida sel päeval pakutakse. Mina valisin maapähkli-karamellikoogi. Kõiki kooke saab ka soovi korral kaasa osta.

Üheks lõunamenüü eripakkumiseks on sushi kauss CRUMP kanepilihaga ja kook omal valikul. Kauss on väga mitmekülgne ja tervislik, kanepiliha maitsesin esmakordselt. Väga omapärane ja eraldi kastmega maitsev 🙂 Karamellikook viis keele alla ja seda läheks veel nautima.

Veel üks imeliste maitsete nauding – Oasise omanäoline pavlova – magus-hapukas kooslus on lihtsalt oivaline!

Restorani kõrval asub vegan tervisepood, kust saab kaasa osta või tellida maja kooke, pirukaid, hummuseid, vegan juuste, gluteenivaba tatraleiba, aga ka kosmeetikat ja erinevaid jooke. Sa pead ise seda kõike uudistama minema Rotermanni 14, Tallinnasse.

Restoranis peetakse ka vestlusõhtuid ja erinevaid lahedaid kontserte. Seega avastamist on seal mitmes mõttes küllaga 🙂